Direktori Staf

INSTITUT OSEANOGRAFI DAN SEKITARAN (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Profesor Madya Dr. Aidy @ Mohamed Shawal Bin M Muslim Pengarah 3101 aidy@umt.edu.my
2 Nurul Fatihah Binti Mazalan Setiausaha Pejabat (S/U) 3102 fatihah.mazalan@umt.edu.my
3 Profesor Madya Dr. Suhaimi Bin Suratman Timbalan Pengarah (Akademik & Bakat) / Ketua Program Penyelidikan Proses Persekitaran Marin (Mep) 3123/3627 miman@umt.edu.my
4 Profesor Madya Dr. Mohd Fadzil Bin Mohd Akhir Timbalan Pengarah (Penyelidikan & Perkhidmatan) 3905/3961 mfadzil@umt.edu.my
5 Lailawati Binti Ismail Setiausaha Pejabat (S/U) 3441 laila_ismail@umt.edu.my
6 Profesor Dr. Mohd. Lokman Bin Husain Tnc (A&A)/ Pensyarah Universiti mlokmn@umt.edu.my
7 Profesor Emeritus Dr. Noor Azhar Bin Mohamed Shazili Pensyarah Universiti 3683 nazhar@umt.edu.my
8 Profesor Dr. Wan Izatul Asma Bt Wan Talaat Ketua Penyelidikan Tadbir Urus Lautan/ Pensyarah Universiti 3620 wia@umt.edu.my
9 Profesor Madya Dr. Zainudin Bin Bachok Ketua Program Penyelidikan Ekologi Marin/ Pensyarah Universiti 3859 zainudinb@umt.edu.my
10 Profesor Madya Dr. Saifullah Arifin Bin Jaaman @ Sharman Pensyarah Universiti 3947 saifullahaj@umt.edu.my
11 Profesor Madya Dr. Behara Satyanarayana Pensyarah Universiti (Kontrak) 3871 satyam@umt.edu.my
12 Prof. Madya Dr. Juanita Joseph Ketua Stesen Penyelidikan Penyu Chagar Hutang, Pulau Redang (Seatru)/ Pensyarah Universiti 3163/3846 juanita@umt.edu.my
13 Profesor Madya Sulong Bin Ibrahim Pensyarah Universiti (Kontrak) 3196 sulong@umt.edu.my
14 Dr. Le Quang Dung Pensyarah Universiti (Kontrak) 3942 le.dung@umt.edu.my
*BAHAGIAN PENTADBIRAN & KEWANGAN (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Suhaili Bin Safei Penolong Pendaftar Kanan (Akademik & Bakat) 3122 suhaili.safei@umt.edu.my
2 Mohamad Jamil Rasyidi Bin Mohd Ramlan Penolong Pendaftar (Penyelidikan & Perkhidmatan) 3860 jamil.rasyidi@umt.edu.my
3 Nurshihaziah Binti Jusoh Penolong Pegawai Tadbir 3131 shiha@umt.edu.my
4 Saripah Suryani Binti Syed Hassan Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 3195 saripahsuryani@umt.edu.my
5 Kamizah Binti Ibrahim Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 3131 kamizah@umt.edu.my
6 Zuhaini Binti Ali Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 3459 zue@umt.edu.my
7 Abdul Hafiz Bin Zakari Pembantu Operasi 3195 abd.hafiz@umt.edu.my
8 Zulfikri Bin Muda Pembantu Awam 3131/3195 zulfikri.muda@umt.edu.my
9 Nurul Fakhri Bin Mohd Alias Pembantu Awam 3131/3195 n.fakhri@umt.edu.my
10 Pejabat Am Institut Oseanografi Dan Sekitaran 3131/3195 inos@group.umt.edu.my
11 No. Faks Institut Oseanografi Dan Sekitaran 09-6692166
*MAKMAL OSEANOGRAFI FIZIKAL & GEOLOGI (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Dr. Azizi Bin Ali Ketua Makmal 3461 azizi@umt.edu.my
2 Fathy Kameel Bin Mohd Fadzil Pegawai Sains (Kanan) 3547 fathy@umt.edu.my
3 Shukri Bin Arsad Pegawai Sains (Kanan) 3471 shukri81@umt.edu.my
4 Roslan Bin Latif Penolong Pegawai Sains (Kanan) 3530 lanlatif@umt.edu.my
*MAKMAL OSEANOGRAFI PERMODELAN LAUT & FIZIKAL (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Dr. Azizi Bin Ali Pegawai Penyelidik (Kanan) 3461 azizi@umt.edu.my
2 Fathy Kameel Bin Mohd Fadzil Pegawai Sains (Kanan) 3547 fathy@umt.edu.my
*MAKMAL OSEANOGRAFI SATELIT & INFORMATIK MARIN (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Profesor Madya Dr. Aidy @ Mohamed Shawal Bin M Muslim Ketua Makmal 3191 aidy@umt.edu.my
2 Mohd Nasir Bin Mohamad Pegawai Sains (Kanan) 3457 m.nasir@umt.edu.my
3 Mohd Azam Bin Mat Yaacob Pegawai Sains (Kanan) 3410 azam@umt.edu.my
4 Nurul Hidayah Binti Mat Zaki Pegawai Teknologi Maklumat (Kontrak) 3962 n.hidayah@umt.edu.my
5 Muhammad Izuan Bin Nadzri Pegawai Penyelidik izuan.nadzri@umt.edu.my
6 Azri Bin Muhamad Penolong Pegawai Sains (Kanan) 3113 azrimuhamad@umt.edu.my
7 Che Mohd Kamarul Anuar Bin Che Abdullah Penolong Pegawai Sains 3687 kamal@umt.edu.my
**Ground Receiving Station (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Mohd Azam Bin Mat Yaacob Pegawai Sains (Kanan) 3410 azam@umt.edu.my
2 Muhammad Izuan Bin Nadzri Pegawai Penyelidik izuan.nadzri@umt.edu.my
3 Azri Bin Muhamad Penolong Pegawai Sains (Kanan) 3113 azrimuhamad@umt.edu.my
4 No. Telefon 3212
**Bilik Pangkalan Data (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Nurul Hidayah Binti Mat Zaki Pegawai Teknologi Maklumat (Kontrak) 3962 n.hidayah@umt.edu.my
*MAKMAL OSEANOGRAFI KIMIA & PENCEMARAN MARIN (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Profesor Madya Dr. Suhaimi Bin Suratman Ketua Makmal 3627 miman@umt.edu.my
2 Profesor Dr. Noor Azhar Bin Mohamed Shazili Pensyarah Universiti 3683 nazhar@umt.edu.my
3 Mohd Zulkamal Bin Radzi Pegawai Sains (Kanan) 3178 mzradzi@umt.edu.my
4 Nurzuhrah Binti Hassan Pegawai Sains (Kanan) 3304 zuhrah@umt.edu.my
5 Joseph Anak Bidai Pegawai Sains (Kanan) 3368 joseph@umt.edu.my
6 Tan Hock Seng Pegawai Sains 3875 hockseng@umt.edu.my
*MAKMAL OSEANOGRAFI BIOLOGI & BIODIVERSITI (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Profesor Madya Dr. Zainudin Bin Bachok Ketua Makmal 3859 zainudinb@umt.edu.my
2 Subarjo Bin Merehojono Pegawai Sains (Kanan) 3266 jojo@umt.edu.my
3 Shaharul Suhaila Binti Ismail Pegawai Sains (Kanan) 3384 suhaila@umt.edu.my
4 Nurhayati Binti Mat Semawi Penolong Pegawai Sains 3416 nurhayati@umt.edu.my
5 Ahmad Nazila Bin Ali Penolong Pegawai Sains 3840 ahmadnazila@umt.edu.my
6 Mohd Azrinkhuzaini Bin Abdul Kadir Penolong Pegawai Sains 3458 azrin.khuzaini@umt.edu.my
**Unit SCUBA (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Subarjo Bin Merehojono Pegawai Sains (Kanan) 3266 jojo@umt.edu.my
2 Ahmad Nazila Bin Ali Penolong Pegawai Sains 3840 ahmadnazila@umt.edu.my
*PUSAT RUJUKAN & REPOSITORI LAUT CHINA SELATAN (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Profesor Madya Dr. Mohd Fadzil Bin Mohd Akhir Ketua Unit 3905/3961 mfadzil@umt.edu.my
2 Siti Tafzilmeriam Binti Sheikh Abdul Kadir Pegawai Penyelidik 3565 sititafzil@umt.edu.my
3 Nur Fatiha Binti Che Wail Pegawai Sains Kanan (Ketua Galeri Penyelidikan Inos) 3169 fatiha@umt.edu.my
4 Azwarina Binti Mohd Azmi Ramasamy Kurator 3649 azwa_azmi@umt.edu.my
5 Mohd Rodila Bin Ibrahim Penolong Pegawai Sains (Kanan) 3201 mdrodila@umt.edu.my
6 Hazrul Bin Ahmad Penolong Pegawai Sains 3446 hazrul@umt.edu.my
7 Noratikah Binti Ab. Manaf Penolong Pegawai Sains (Kontrak) 3747 noratikah.manaf@umt.edu.my
**Galeri Penyelidikan INOS (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Nur Fatiha Binti Che Wail Ketua Galeri Penyelidikan Inos 3169 fatiha@umt.edu.my
*UNIT MIKROSKOPI IMBASAN ELEKTRON (SEM) (INOS)
# NAMA JAWATAN TEL. (09668xxxx) email@umt.edu.my
1 Profesor Madya Dr. Suhaimi Bin Suratman Ketua Makmal 3627 miman@umt.edu.my
2 Mahamad Nasir Bin Abdullah Pegawai Sains (Kanan) 3546 asyeir@umt.edu.my
3 Norita Binti Abdul Shukor Penolong Pegawai Sains (Kanan) 3107 norita@umt.edu.my